دکتر صدیقه طهماسبی

دکتر صدیقه طهماسبی

فلوشیپ جراحی سرطان

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

64875
%90
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی سرطان
 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان معدل غربی

آدرس:

شیراز، خیابان معدل غربی، بین باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکی راز، طبقه دوم، واحد شش

تلفن:07132369410

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صدیقه طهماسبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صدیقه طهماسبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%90
17 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب با آرامش توضیح می دهند

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستن خدا حفظشون کنه

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسيار صبور بادقت و مهربان هستند.

فریبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام خانم دکتر طهماسبی بسیار انسان شریف و باوجدان کاری بالا از همه مهمتر خداترس هستن عملکرد ایشان بسیار عالی رفتارشون نسبت به مریض بسیار متواضعانه خوش برخورد با حوصله هست در مورد خودم بگم که فرشته ای هستن که من بر روی زمین دیدمشون و شدن فرشته نجات من

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دوست داشتنی و کاربلد. کاملا مریض رو در جریان درمان و تشخیص قرار می دهند و به سوالات با صبر و تحمل و علمی جواب می دهند.بهترین راه حلها با ذکر ریسکهای موجود رو ارائه می دن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر صدیقه طهماسبی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان معدل غربی
شیراز - شیراز، خیابان معدل غربی، بین باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکی راز، طبقه دوم، واحد شش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صدیقه طهماسبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدیقه طهماسبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صدیقه طهماسبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صدیقه طهماسبی چقدر است؟
هزینه ویزیت صدیقه طهماسبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه طهماسبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صدیقه طهماسبی کجا است؟
دکتر صدیقه طهماسبی 1 مطب در مطب خیابان معدل غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صدیقه طهماسبی را ببینید.
+
آیا دکتر صدیقه طهماسبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه طهماسبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صدیقه طهماسبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدیقه طهماسبی متخصص جراحی سرطان و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صدیقه طهماسبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر صدیقه طهماسبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه طهماسبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صدیقه طهماسبی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر صدیقه طهماسبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صدیقه طهماسبی 5 از 5 است.
درباره دکتر صدیقه طهماسبی


دکتر صدیقه طهماسبی dr sedighe tahmasebi از دکترهای متخصص جراحی سرطان شیراز هستند. مطب دکتر صدیقه طهماسبی در شیراز، خیابان معدل غربی، بین باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکی راز، طبقه دوم، واحد شش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صدیقه طهماسبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132369410 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صدیقه طهماسبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صدیقه طهماسبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صدیقه طهماسبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صدیقه طهماسبی متخصص جراحی سرطان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی سرطان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صدیقه طهماسبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.