دکتر مریم اشرفی

دکتر مریم اشرفی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی
تهران
%96
پیشنهاد(از 24 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی

لیسانس پزشکی USMLE از آمریکا

بورد تخصصی 

اروژنیکو (ارولوژی زنان)

از دانشگاه میشیگان ـ آمریکا

کد نظام پزشکی

67600

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان کلاهدوز

آدرس:

تهران، قلهک، خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه مجتمع پزشکی جراحی جام جم، طبقه سوم، واحد11

تلفن:02122593354

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم اشرفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم اشرفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%96
23 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کلاهدوز
دکتر مریم اشرفی
دکتر مریم اشرفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم اشرفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم اشرفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم اشرفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم اشرفی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم اشرفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اشرفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم اشرفی کجا است؟
دکترمریم اشرفی مطب خیابان کلاهدوز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم اشرفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم اشرفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اشرفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم اشرفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم اشرفی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم اشرفی چه زمانی است؟
دکتر مریم اشرفی از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اشرفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم اشرفی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر مریم اشرفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم اشرفی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم اشرفیدکترمریم اشرفی dr maryam ashrafi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم اشرفی در تهران، قلهک، خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه مجتمع پزشکی جراحی جام جم، طبقه سوم، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم اشرفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122593354 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم اشرفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم اشرفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم اشرفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم اشرفی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم اشرفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.