دکتر سید عبدالله میرصالحی

دکتر سید عبدالله میرصالحی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

25683
%92
پیشنهاد(از 48 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، مقابل ایستگاه شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 54، طبقه سوم، واحد 7

تلفن:02122885357

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید عبدالله میرصالحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید عبدالله میرصالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 48 کاربر)

%92
44 کاربر از 48 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

فاطمه سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

حمید رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بله دکتر فهمیده و دانا و با حوصله ای هستند

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باحوصله. و با دقت. ویزیت کردن.

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالی بودند.

سامیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذقی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید عبدالله میرصالحی
نوبت مطب خیابان میرداماد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، خیابان شریعتی، مقابل ایستگاه شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 54، طبقه سوم، واحد 7
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید عبدالله میرصالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید عبدالله میرصالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید عبدالله میرصالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید عبدالله میرصالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید عبدالله میرصالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالله میرصالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید عبدالله میرصالحی کجا است؟
دکتر سید عبدالله میرصالحی 1 مطب در مطب خیابان میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید عبدالله میرصالحی را ببینید.
+
آیا دکتر سید عبدالله میرصالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالله میرصالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید عبدالله میرصالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید عبدالله میرصالحی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید عبدالله میرصالحی چه زمانی است؟
دکتر سید عبدالله میرصالحی از روز سه‌شنبه 28 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالله میرصالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید عبدالله میرصالحی چقدر است؟
تا کنون 48 نفر به دکتر سید عبدالله میرصالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید عبدالله میرصالحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید عبدالله میرصالحیدکتر سید عبدالله میرصالحی dr seyed abbdollah mirsalehi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سید عبدالله میرصالحی در تهران، خیابان شریعتی، مقابل ایستگاه شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 54، طبقه سوم، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید عبدالله میرصالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122885357 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید عبدالله میرصالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید عبدالله میرصالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید عبدالله میرصالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید عبدالله میرصالحی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید عبدالله میرصالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.