درباره‌ی پزشک

 آسم، الرژی و بیماریهی نقص ایمنی 

عضو هیئت علمی، بورد فوق تخصصی

 

www.drghobadidana.ir

 

کد نظام پزشکی

100390

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب خیابان میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، روبروی ایستگاه متروی شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 60، طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید قبادی دانا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان میرداماد
ملاحظات

دکتر وحید قبادی دانا
دکتر وحید قبادی دانا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید قبادی دانا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید قبادی دانا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید قبادی دانا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید قبادی دانا چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید قبادی دانا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید قبادی دانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید قبادی دانا کجا است؟
دکتروحید قبادی دانا مطب خیابان میرداماد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحید قبادی دانا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحید قبادی دانا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید قبادی دانا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید قبادی دانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید قبادی دانا متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید قبادی دانا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر وحید قبادی دانا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید قبادی دانا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید قبادی دانا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر وحید قبادی دانا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید قبادی دانا 0 از 5 است.

درباره دکتر وحید قبادی دانادکتروحید قبادی دانا dr vahid ghobadi dana از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر وحید قبادی دانا در تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، روبروی ایستگاه متروی شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 60، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید قبادی دانا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126702070 ,02126703670 ,02126703770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید قبادی دانا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید قبادی دانا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید قبادی دانا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید قبادی دانا متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید قبادی دانا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.