دکتر محمدرضا گلابدار

دکتر محمدرضا گلابدار

کد نظام پزشکی: 82131
4.9 (43 نظر)
٪98 پیشنهاد کاربران
730 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمدرضا گلابدار

مطب خیابان میرداماد
آدرس: تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، روبروی مترو شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 60، طبقه 5
اولین نوبت آزاد: امروز | 18:30

درباره دکتر محمدرضا گلابدار

جراح و متخصص بیماریهای چشم

فق تخصص جراحی قرنیه، پیوند قرنیه

لیزیک ، لازک و لنزهای داخل چشمی 

عضو آکادمی چشم پزشکی آمریکا

آدرس مطب دکتر محمدرضا گلابدار

مطب خیابان میرداماد
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، روبروی مترو شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 60، طبقه 5

نظرات درباره دکتر محمدرضا گلابدار

4.9
از 43 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%98
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/23)
(1403/03/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
با سلام . عمل چشم آستیکماتیک داشتم که هیچ جای تهران و زنجان عمل و برام انجام ندادن حتی آقای پورفسور ..... اجازه عمل بهم ندادن گفتن بینایی ام رو از دست میدم . ولی با معرفی آقای دکتر گلابدار توسط یکی از دوستان . مشکل بنده واقعا حل شد از خداوند برای ایشان آرزوی سلامتی و تندرستی رو دارم صد درصد پیشنهاد میکنم
ابراهیم(1403/03/13)
نوبت دهی مطب
(1403/03/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: برآمدگی روی پلک
حدیث(1403/02/30)
نوبت دهی مطب
(1403/02/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: چکاپ چشم
خدیجه(1403/02/24)
نوبت دهی مطب
(1403/02/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : چکاپ سالیانه
اکرم(1403/01/29)
نوبت دهی مطب
(1403/01/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دكتر دقيق و خوبي بودند. از عمل بيهوده و غيرضروري جلوگيري كردند.
سعادت(1403/01/28)
نوبت دهی مطب
(1403/01/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
بادقت بودن

سوالات متداول راجع به دکتر محمدرضا گلابدار

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا گلابدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا گلابدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا گلابدار در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا گلابدار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا گلابدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا گلابدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمدرضا گلابدار کجا است؟
دکتر محمدرضا گلابدار 1 مطب در مطب خیابان میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا گلابدار را ببینید.
آیا دکتر محمدرضا گلابدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا گلابدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمدرضا گلابدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا گلابدار متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا گلابدار چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا گلابدار از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا گلابدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا گلابدار چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر محمدرضا گلابدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا گلابدار 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا گلابداردکتر محمدرضا گلابدار dr mohammadreza golabdar از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا گلابدار در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، روبروی مترو شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 60، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا گلابدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122874003,02122899356 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا گلابدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا گلابدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا گلابدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا گلابدار متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا گلابدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.