دکتر سعید نجف پور بوشهری

دکتر سعید نجف پور بوشهری

دکترای تغذیه

بوشهر
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

کد نظام پزشکی

ت 185

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان طوس، طبقه سوم

تلفن:07733551488

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید نجف پور بوشهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید نجف پور بوشهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی
دکتر سعید نجف پور بوشهری
دکتر سعید نجف پور بوشهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید نجف پور بوشهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید نجف پور بوشهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید نجف پور بوشهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید نجف پور بوشهری چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید نجف پور بوشهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید نجف پور بوشهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید نجف پور بوشهری کجا است؟
دکترسعید نجف پور بوشهری مطب خیابان سنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید نجف پور بوشهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید نجف پور بوشهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید نجف پور بوشهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید نجف پور بوشهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید نجف پور بوشهری متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید نجف پور بوشهری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید نجف پور بوشهری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید نجف پور بوشهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید نجف پور بوشهری چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر سعید نجف پور بوشهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید نجف پور بوشهری 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید نجف پور بوشهریدکترسعید نجف پور بوشهری dr saeid najafpor boshehri از دکترهای متخصص تغذیه بوشهر هستند. مطب دکتر سعید نجف پور بوشهری در بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان طوس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید نجف پور بوشهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733551488 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید نجف پور بوشهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید نجف پور بوشهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید نجف پور بوشهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید نجف پور بوشهری متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید نجف پور بوشهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.