دکتر نادیا ثقفی

دکتر نادیا ثقفی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

46279

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتز از ساعی ، بن بست چمن ، پلاک 1 واحد 7

تلفن:02188797479

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادیا ثقفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نادیا ثقفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادیا ثقفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادیا ثقفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادیا ثقفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادیا ثقفی چقدر است؟
هزینه ویزیت نادیا ثقفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا ثقفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادیا ثقفی کجا است؟
دکتر نادیا ثقفی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نادیا ثقفی را ببینید.
+
آیا دکتر نادیا ثقفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا ثقفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادیا ثقفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادیا ثقفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادیا ثقفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نادیا ثقفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا ثقفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادیا ثقفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نادیا ثقفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادیا ثقفی 0 از 5 است.

درباره دکتر نادیا ثقفیدکتر نادیا ثقفی dr nadia saghafi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر نادیا ثقفی در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتز از ساعی ، بن بست چمن ، پلاک 1 واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادیا ثقفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188797479 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادیا ثقفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادیا ثقفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادیا ثقفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادیا ثقفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادیا ثقفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.