دکتر بابک صانعی

دکتر بابک صانعی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

33726

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ظفر

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، بالاتر از پمپ بنزین مینا کوچه احمدیه یکم، پلاک ۱۰ طبقه دوم، واحد ۴

تلفن:02126700652

افتخارات

فلوشیپ MRI از آمریکا

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک صانعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بابک صانعی
نوبت مطب خیابان ظفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، بالاتر از پمپ بنزین مینا کوچه احمدیه یکم، پلاک ۱۰ طبقه دوم، واحد ۴

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک صانعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک صانعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک صانعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک صانعی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک صانعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک صانعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک صانعی کجا است؟
دکتر بابک صانعی 1 مطب در مطب خیابان ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بابک صانعی را ببینید.
+
آیا دکتر بابک صانعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک صانعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک صانعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک صانعی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک صانعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بابک صانعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک صانعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک صانعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بابک صانعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک صانعی 0 از 5 است.

درباره دکتر بابک صانعی



دکتر بابک صانعی dr babak saneie از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بابک صانعی در تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، بالاتر از پمپ بنزین مینا کوچه احمدیه یکم، پلاک ۱۰ طبقه دوم، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک صانعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126700652 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک صانعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک صانعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک صانعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک صانعی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک صانعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.