%90
پیشنهاد(از 121 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص زنان و زایمان

فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری  و IVF ، لاپاروسکپی و هیستروسکوپی

کد نظام پزشکی

110337

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ،بلوار زند ،خیابان هفت تیر ،فرعی معدل ،نرسیده به فلسطین ،ساختمان تابا ،طبقه 4 مرکز ثمر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پگاه کرامتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پگاه کرامتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 121 کاربر)

%90
108 کاربر از 121 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  35 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  43 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به پذیرش میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط مدیر کلینیک برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد. 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر پگاه کرامتی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر پگاه کرامتی
دکتر پگاه کرامتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پگاه کرامتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پگاه کرامتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پگاه کرامتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پگاه کرامتی چقدر است؟
هزینه ویزیت پگاه کرامتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پگاه کرامتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پگاه کرامتی کجا است؟
دکترپگاه کرامتی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پگاه کرامتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پگاه کرامتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پگاه کرامتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پگاه کرامتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پگاه کرامتی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پگاه کرامتی چه زمانی است؟
دکتر پگاه کرامتی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پگاه کرامتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پگاه کرامتی چقدر است؟
تا کنون 121 نفر به دکتر پگاه کرامتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پگاه کرامتی 5 از 5 است.

درباره دکتر پگاه کرامتیدکترپگاه کرامتی dr pegah keramati از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر پگاه کرامتی در شیراز ،بلوار زند ،خیابان هفت تیر ،فرعی معدل ،نرسیده به فلسطین ،ساختمان تابا ،طبقه 4 مرکز ثمر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پگاه کرامتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0713252 , 09058527571 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پگاه کرامتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پگاه کرامتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پگاه کرامتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پگاه کرامتی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پگاه کرامتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.