دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علیرضا ملک پور

دکتر علیرضا ملک پور

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

59342

درباره‌پزشک

تشخیص و نمونه برداری از توده های پستان

سونوگرافی

OPG

رادیوگرافی دندان

سنجش تراکم استخوان

رادیولوژی

Whatsapp :09022220711

Instagram :palladium.imaging.clinic

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات کلینیک تصویربرداری پزشکی پالادیوم

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بلوار شهید بهشتی(خلدبرین)، کوچه 10، مجتمع پزشکی پالادیوم، طبقه اول، واحد 212 و 312

تلفن:07136294474

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا ملک پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا ملک پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک تصویربرداری پزشکی پالادیوم
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، بلوار شهید بهشتی(خلدبرین)، کوچه 10، مجتمع پزشکی پالادیوم، طبقه اول، واحد 212 و 312


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا ملک پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا ملک پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا ملک پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا ملک پور چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا ملک پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملک پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا ملک پور کجا است؟
دکتر علیرضا ملک پور 1 مطب در کلینیک تصویربرداری پزشکی پالادیوم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا ملک پور را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا ملک پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملک پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا ملک پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا ملک پور متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا ملک پور چه زمانی است؟
دکتر علیرضا ملک پور از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ملک پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا ملک پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا ملک پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا ملک پور 0 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا ملک پور


دکتر علیرضا ملک پور dr alireza malekpor از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا ملک پور در شیراز، خیابان قصرالدشت، بلوار شهید بهشتی(خلدبرین)، کوچه 10، مجتمع پزشکی پالادیوم، طبقه اول، واحد 212 و 312 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا ملک پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136294474 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا ملک پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا ملک پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا ملک پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا ملک پور متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا ملک پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.