دکتر وحید معتمدی

دکتر وحید معتمدی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص کلورکتال ( روده بزرگ )
تهران

کد نظام پزشکی

79542
%94
پیشنهاد(از 45 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید معتمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید معتمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 45 کاربر)

%94
42 کاربر از 45 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با بی حوصلگی برخورد کردن به نحوی که نمیشد توضیحات بیشتر داد یا سوالی پرسید. خودشون هم توضیحاتی نمیدادند

محمدعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با دانش و تجربه و از همه مهمتر منصف و دلسوز و خیلی خوش اخلاق هستن و تجویز و درمان هم عالی بود

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از لحاظ اخلاق و رفتار عالی از لحاظ تشخیص و درمان بیماری، بسیار حاذق و با تجربه

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده با اخلاق❤ صبور و با تجربه من ایشون‌ رو به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم.

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

درمانده از برخورد با اطبایی که ‌شغل شریف طبابت را با دلارفروشی سرچهار راه استانبول اشتباه گرفته بودند به لطف خدا و بر حسب اتفاق با ایشان آشنا شدم. دو جراحی فیستول روی من انجام دادند و درد یکساله من بهبود یافت. شرافت اخلاقی و مناعت طبع ایشان هرگز از خاطرم نخواهد رفت. دعای من همواره بدرقه زندگی حرفه ای خصوصی ایشان است.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر وحید معتمدی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار کشاورز غربی، حدفاصل کارگر شمالی و جمال زاده، جنب آزمایشگاه نور، پلاک 95، ساختمان پزشکان 95،طبقه 5، واحد 8
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید معتمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید معتمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید معتمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید معتمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید معتمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید معتمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید معتمدی کجا است؟
دکتر وحید معتمدی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید معتمدی را ببینید.
+
آیا دکتر وحید معتمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید معتمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید معتمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید معتمدی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید معتمدی چه زمانی است؟
دکتر وحید معتمدی از روز شنبه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید معتمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید معتمدی چقدر است؟
تا کنون 45 نفر به دکتر وحید معتمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید معتمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر وحید معتمدیدکتر وحید معتمدی dr vahid motamedi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر وحید معتمدی در تهران، بلوار کشاورز غربی، حدفاصل کارگر شمالی و جمال زاده، جنب آزمایشگاه نور، پلاک 95، ساختمان پزشکان 95،طبقه 5، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید معتمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166928712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید معتمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید معتمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید معتمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید معتمدی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید معتمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.