دکتر مریم شرافت

دکتر مریم شرافت

تخصص داخلی

شیراز

کد نظام پزشکی

35171
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز

آدرس:

شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان

تلفن:07138440301

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم شرافت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم شرافت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص و تجویز دارو مناسب

نازنین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پرشک با حوصله و دقیقی بودن

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از قبل هم در یک درمانگاه دیگه با ایشون اشنا شدم. خیلی خوش اخلاق و صبور و متین هستن. تشخیصشون هم همیشه خوب بوده

سونیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار باسواد و خوشرو هستند ببسيار دقيق معاينه ميكنند و براي بيمار وقت كافي صرف ميكنند.من ايشان را به تمامي بيماراني كه به متخصص داخلي نيازمندند پيشنهاد ميكنم

سونیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دكتر بسيار باسواد وبا اخلاق هستندوقت كافي براي بيمار ميگذارند وبسيار دقيق و ريزبين هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم شرافتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم شرافت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم شرافت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم شرافت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم شرافت چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم شرافت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شرافت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم شرافت کجا است؟
دکتر مریم شرافت 1 مطب در درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم شرافت را ببینید.
+
آیا دکتر مریم شرافت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شرافت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم شرافت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم شرافت متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم شرافت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم شرافت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شرافت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم شرافت چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مریم شرافت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم شرافت 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم شرافتدکتر مریم شرافت dr maryam sherafat از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر مریم شرافت در شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم شرافت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138440301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم شرافت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم شرافت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم شرافت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم شرافت متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم شرافت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.