دکتر فرشاد فریدونی

دکتر فرشاد فریدونی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

شیراز

کد نظام پزشکی

47922
%94
پیشنهاد(از 65 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان هدایت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان هدایت غربی، حد فاصل خیابان هفت تیر (بیست متری سینما سعدی ) و خیابان فلسطین، پلاک 143، کلینیک تخصصی گوارش وکبد حکمت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشاد فریدونی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشاد فریدونی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 65 کاربر)

%94
61 کاربر از 65 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر

نظرات

لاله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

آقای دکتر بسیار بسیار با حوصله هستن و تجویزشان حرف ندارد . ایشان را برای تمام بیماریهای گوارشی توصیه میکنم.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

.....دلیل بیماری نامشخص موند و بیماری هم درمان نشد....

مسعود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسلام دکتر واقعا باعلم و به دقت به بیمار توجه میکنن و باحوصله زیاد ویزیت ومعاینه می کنند خیلی خیلی راضی هستم و حتما به دیگران معرفی میکنم.

شکوه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار عالی هستن

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی با دقت و تجویز عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشاد فریدونیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشاد فریدونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشاد فریدونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشاد فریدونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشاد فریدونی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشاد فریدونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشاد فریدونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشاد فریدونی کجا است؟
دکتر فرشاد فریدونی 1 مطب در مطب خیابان هدایت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشاد فریدونی را ببینید.
+
آیا دکتر فرشاد فریدونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشاد فریدونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشاد فریدونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشاد فریدونی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشاد فریدونی چه زمانی است؟
دکتر فرشاد فریدونی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشاد فریدونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشاد فریدونی چقدر است؟
تا کنون 65 نفر به دکتر فرشاد فریدونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشاد فریدونی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشاد فریدونیدکتر فرشاد فریدونی dr farshad fereydoni از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر فرشاد فریدونی در شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشاد فریدونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138440301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشاد فریدونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشاد فریدونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشاد فریدونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشاد فریدونی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشاد فریدونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.