دکتر سید پوریا استاد

دکتر سید پوریا استاد

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

119269

درباره‌پزشک

سونوگرافی

OPG

رادیوگرافی دندان

سنجش تراکم استخوان

رادیولوژی

Whatsapp :09022220711

Instagram :palladium.imaging.clinic

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات کلینیک تصویربرداری پزشکی پالادیوم

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بلوار شهید بهشتی(خلدبرین)، کوچه 10، مجتمع پزشکی پالادیوم، طبقه اول، واحد 212 و 312

تلفن:07136294474

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید پوریا استاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید پوریا استادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید پوریا استاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید پوریا استاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید پوریا استاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید پوریا استاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سید پوریا استاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید پوریا استاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید پوریا استاد کجا است؟
دکتر سید پوریا استاد 1 مطب در کلینیک تصویربرداری پزشکی پالادیوم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید پوریا استاد را ببینید.
+
آیا دکتر سید پوریا استاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید پوریا استاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید پوریا استاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید پوریا استاد متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید پوریا استاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید پوریا استاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید پوریا استاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید پوریا استاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید پوریا استاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید پوریا استاد 0 از 5 است.

درباره دکتر سید پوریا استاددکتر سید پوریا استاد dr seyyed poriya ostad از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید پوریا استاد در شیراز، خیابان قصرالدشت، بلوار شهید بهشتی(خلدبرین)، کوچه 10، مجتمع پزشکی پالادیوم، طبقه اول، واحد 212 و 312 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید پوریا استاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136294474 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید پوریا استاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید پوریا استاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید پوریا استاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید پوریا استاد متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید پوریا استاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.