دکتر روح اله شعراء

دکتر روح اله شعراء

پزشک طب سنتی ایرانی

شیراز
%۸۵
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

در مطب حجامت، زالو درمانی، بادکش گرم و سرد انجام می شودهمکاری با درمانگاه رضوان آدرس اینستاگرام: doctorshoara آدرس سایت پزشک: Doctorshoara.com 

کد نظام پزشکی

۱۰۲۸۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز

آدرس:

شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان

اطلاعات مطب بلوار سیبویه

آدرس:

شیراز، بلوار سیبویه، روبروی پمپ بنزین، خیابان امامزاده ابراهیم، کوچه اول سمت راست

اطلاعات مطب بلوار زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، خیابان شهید عبائیان، سلامتکده طب سنتی پارسیان

افتخارات

فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دانش آموخته دکترای تخصصی phd طب سنتی ایران در دانشگاه های تهران و شیراز

سابقه ۱۶ سال طبابت در درمانگاه های مطهری، سلامتکده طب سنتی عمادالدین، سلامتکده طب سنتی پارسیان و...

سابقه مدیریت مرکز تحقیقات قرآن حدیث و طب دانشگاه علوم پزشکی شیراز

سابقه تألیف مقاله بین المللی ISI

سابقه سخنرانی در سمینارهای های کشوری طب سنتی

سابقه حضور متعدد به عنوان کارشناسی طب سنتی در صدا و سیما

سابقه تدریس مقطع دکترا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

عضو و مدرس انجمن علمی طب سنتی ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر روح اله شعراء را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر روح اله شعراء بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۸۵
۱۱ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز
مطب بلوار سیبویه
مطب بلوار زند
دکتر روح اله شعراء
دکتر روح اله شعراء

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر روح اله شعراء را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روح اله شعراء نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روح اله شعراء در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر روح اله شعراء چقدر است؟
هزینه ویزیت روح اله شعراء با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله شعراء می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر روح اله شعراء کجا است؟
دکتر روح اله شعراء 3 مطب در درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز و مطب بلوار سیبویه و مطب بلوار زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر روح اله شعراء، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر روح اله شعراء امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله شعراء در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر روح اله شعراء در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روح اله شعراء متخصص طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روح اله شعراء چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر روح اله شعراء تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله شعراء در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روح اله شعراء چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر روح اله شعراء رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روح اله شعراء 5 از 5 است.

درباره دکتر روح اله شعراءدکتر روح اله شعراء dr rohollah shoara از دکترهای متخصص پزشک طب سنتی ایرانی شیراز هستند. مطب دکتر روح اله شعراء در شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روح اله شعراء می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138440301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روح اله شعراء و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روح اله شعراء هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روح اله شعراء فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روح اله شعراء پزشک طب سنتی ایرانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک طب سنتی ایرانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روح اله شعراء مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.