دکتر پرهام استوان

دکتر پرهام استوان

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
شیراز

کد نظام پزشکی

107425

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات بیمارستان کوثر شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از زیر گذر شاهد، خیابان میرزای شیرازی شرقی، بیمارستان کوثر شیراز

تلفن:07136141000

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرهام استوان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پرهام استوان
نوبت مطب بیمارستان کوثر شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از زیر گذر شاهد، خیابان میرزای شیرازی شرقی، بیمارستان کوثر شیراز
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 07:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرهام استوان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرهام استوان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرهام استوان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرهام استوان چقدر است؟
هزینه ویزیت پرهام استوان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرهام استوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرهام استوان کجا است؟
دکتر پرهام استوان 1 مطب در بیمارستان کوثر شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پرهام استوان را ببینید.
+
آیا دکتر پرهام استوان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرهام استوان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرهام استوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرهام استوان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرهام استوان چه زمانی است؟
دکتر پرهام استوان از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پرهام استوان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرهام استوان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پرهام استوان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرهام استوان 0 از 5 است.

درباره دکتر پرهام استواندکتر پرهام استوان dr parham ostovan از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر پرهام استوان در شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از زیر گذر شاهد، خیابان میرزای شیرازی شرقی، بیمارستان کوثر شیراز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرهام استوان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136141000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرهام استوان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرهام استوان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرهام استوان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرهام استوان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرهام استوان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.