دکتر پرویز زرین بخش

دکتر پرویز زرین بخش

تخصص چشم پزشکی

جراحی لیزیک
تهران

کد نظام پزشکی

12757
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

جراحی مربوط به قوز قرنیه

گذاشتن لنز

عمل لیزیک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، جنب کوچه 36 ، شماره 2245

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پرویز زرین بخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرویز زرین بخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هایده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان در علم چشم پزشکی حاذق و بینظیر هستن

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند و مشكل بنده را حل كردند

طناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق هستند

شکوه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهارت ، اخلاق ،صبور بودن

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سطح علمی بسیار بالا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پرویز زرین بخشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرویز زرین بخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرویز زرین بخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرویز زرین بخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرویز زرین بخش چقدر است؟
هزینه ویزیت پرویز زرین بخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز زرین بخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرویز زرین بخش کجا است؟
دکتر پرویز زرین بخش 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پرویز زرین بخش را ببینید.
+
آیا دکتر پرویز زرین بخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز زرین بخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرویز زرین بخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرویز زرین بخش متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرویز زرین بخش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پرویز زرین بخش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز زرین بخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرویز زرین بخش چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر پرویز زرین بخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرویز زرین بخش 5 از 5 است.

درباره دکتر پرویز زرین بخشدکتر پرویز زرین بخش dr parviz zarrinbakhsh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر پرویز زرین بخش در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، جنب کوچه 36 ، شماره 2245 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرویز زرین بخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09305996972,02188770427 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرویز زرین بخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرویز زرین بخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرویز زرین بخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرویز زرین بخش متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرویز زرین بخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.