دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مریم اکبری

دکتر مریم اکبری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

109740
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بخشندگان، ساختمان آریان، طبقه همکف

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم اکبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آیسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

من بیمار خانم دکتر هستم و بابت یه مشورتی نمیخواستم از کرج تا تهران برم که تونستم تلفنی باهاشون صحبت کنم ممنونم

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک خوبی هستند.

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

به نظر دکتر خوبی میان حالا من بار اولم بود رفتم بعدا متوجه می‌شم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم اکبری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بخشندگان، ساختمان آریان، طبقه همکف


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو76,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم اکبری کجا است؟
دکتر مریم اکبری 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم اکبری را ببینید.
+
آیا دکتر مریم اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم اکبری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم اکبری چه زمانی است؟
دکتر مریم اکبری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم اکبری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مریم اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم اکبری 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم اکبری


دکتر مریم اکبری dr maryam akbari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم اکبری در تهران، خیابان مطهری ، خیابان فجر ، ساختمان پزشکان سپید ، شماره 88 ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188833769 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم اکبری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.