دکتر محمودرضا هاشمی

دکتر محمودرضا هاشمی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

۳۳۱۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان گاندی

آدرس:

تهران، خیابان گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک 26 ، طبقه اول ، واحد 3

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمودرضا هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمودرضا هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۱۰۰
۱۲ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان گاندی
دکتر محمودرضا هاشمی
دکتر محمودرضا هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمودرضا هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمودرضا هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمودرضا هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمودرضا هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمودرضا هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمودرضا هاشمی کجا است؟
دکتر محمودرضا هاشمی 1 مطب در مطب خیابان گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمودرضا هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمودرضا هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمودرضا هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمودرضا هاشمی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمودرضا هاشمی چه زمانی است؟
دکتر محمودرضا هاشمی از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمودرضا هاشمی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر محمودرضا هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمودرضا هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمودرضا هاشمیدکتر محمودرضا هاشمی dr mahmodreza hashemi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمودرضا هاشمی در تهران، خیابان گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک 26 ، طبقه اول ، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمودرضا هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188872150 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمودرضا هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمودرضا هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمودرضا هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمودرضا هاشمی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمودرضا هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.