%۷۸
پیشنهاد(از ۴۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی گوارش و کبد 

در مطب اندوسکوپی و کولونوسکوپی انجام می شود.

کد نظام پزشکی

۴۷۵۸۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ،خیابان زند ، روبه روی هتل پارس ، ساختمان نگین ، طبقه پنجم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر کاووس اشراقیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴۴ کاربر)

%۷۸
۳۴ کاربر از ۴۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

فرم ارجاع پذیرفته میشود.

بیماران زیر 15 سال در این مطب ویزیت نمی شوند

دکتر کاووس اشراقیان
دکتر کاووس اشراقیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاووس اشراقیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاووس اشراقیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاووس اشراقیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاووس اشراقیان چقدر است؟
هزینه ویزیت کاووس اشراقیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاووس اشراقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاووس اشراقیان کجا است؟
دکتر کاووس اشراقیان 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کاووس اشراقیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کاووس اشراقیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاووس اشراقیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاووس اشراقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاووس اشراقیان متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاووس اشراقیان چه زمانی است؟
دکتر کاووس اشراقیان از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاووس اشراقیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاووس اشراقیان چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر کاووس اشراقیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاووس اشراقیان 4 از 5 است.

درباره دکتر کاووس اشراقیان

دکتر کاووس اشراقیان dr kavoos eshraghiyan از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر کاووس اشراقیان در شیراز ،خیابان زند ، روبه روی هتل پارس ، ساختمان نگین ، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاووس اشراقیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302888 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاووس اشراقیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاووس اشراقیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاووس اشراقیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاووس اشراقیان تخصص داخلی ، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاووس اشراقیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.