دکتر سید سعید حجازی

دکتر سید سعید حجازی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۹۶۷۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان گاندی

آدرس:

تهران ، خیابان گاندی، خیابان 21 ، پلاک 20 ، طبقه اول ، واحد 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سعید حجازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعید حجازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان گاندی
دکتر سید سعید حجازی
دکتر سید سعید حجازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعید حجازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعید حجازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید حجازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعید حجازی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعید حجازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حجازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعید حجازی کجا است؟
دکتر سید سعید حجازی 1 مطب در مطب خیابان گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید سعید حجازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعید حجازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حجازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعید حجازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعید حجازی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعید حجازی چه زمانی است؟
دکتر سید سعید حجازی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حجازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعید حجازی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سید سعید حجازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعید حجازی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سعید حجازیدکتر سید سعید حجازی dr seyyed saied hejazi از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سید سعید حجازی در تهران ، خیابان گاندی، خیابان 21 ، پلاک 20 ، طبقه اول ، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعید حجازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188785023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعید حجازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعید حجازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعید حجازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعید حجازی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعید حجازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.