دکتر سید سعید حجازی

دکتر سید سعید حجازی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

39672
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان گاندی

آدرس:

تهران ، خیابان گاندی، خیابان 21 ، پلاک 20 ، طبقه اول ، واحد 1

تلفن:02188785023

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سعید حجازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعید حجازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مشاوره و تشخیصشون عالی بود

سلاله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

صبر و متانت جناب دکتر در پاسخگویی به سوالات واقعا قابل تقدیر بود✨

نوید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سواد بالا و خوش برخوردی و وقت عالی برای توضیح دادن مشکل به بیمار میگذارند

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چندسال پیش باویزیت دکتر عمل حتمی گوش پسر۵سالم کنسل شد.اطمینان خاطر ودلسوزی و وجدان کاری دکتر وبرخورد خوب و علم درست ایشون باعث شد ۱۰ساله باافتخار معرف ایشونم وخودم ازطریق این سایت برای کسایی که بلد نیستند نوبت میگیرم.رضایت همنوعان ودعای خیرشون برای من واقای دکتر بزرگترین هدیه بی قرعه کشیه.ممنونم ازتون که مراحل ویزیت رو آسونتر کردین.خداقوت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید سعید حجازی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان گاندی
تهران - تهران ، خیابان گاندی، خیابان 21 ، پلاک 20 ، طبقه اول ، واحد 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعید حجازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعید حجازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید حجازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعید حجازی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعید حجازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حجازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعید حجازی کجا است؟
دکتر سید سعید حجازی 1 مطب در مطب خیابان گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سعید حجازی را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعید حجازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حجازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعید حجازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعید حجازی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعید حجازی چه زمانی است؟
دکتر سید سعید حجازی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حجازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعید حجازی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سید سعید حجازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعید حجازی 5 از 5 است.
درباره دکتر سید سعید حجازی


دکتر سید سعید حجازی dr seyyed saied hejazi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سید سعید حجازی در تهران ، خیابان گاندی، خیابان 21 ، پلاک 20 ، طبقه اول ، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعید حجازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188785023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعید حجازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعید حجازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعید حجازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعید حجازی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعید حجازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.