دکتر مازیار مخترع

دکتر مازیار مخترع

پزشک دندانپزشک

رادیولوژی فک و صورت
شیراز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

124050

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر مازیار مخترع

آدرس:

شیراز خیابان مطهری نبش خیابان ستارخان ساختمان خضرا 2

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سلامت
 • کارمندان دولت
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • ایثارگران

اطلاعات کلینیک رادیولوژی دکتر مخترع شیراز

آدرس:

شیراز خیابان مطهری نبش خیابان ستارخان ساختمان خضرا 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مازیار مخترع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مازیار مخترع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مازیار مخترع
ملاحظات

کلینیک رادیولوژی دکتر مخترع شیراز
دکتر مازیار مخترع
دکتر مازیار مخترع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مازیار مخترع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مازیار مخترع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مازیار مخترع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مازیار مخترع چقدر است؟
هزینه ویزیت مازیار مخترع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار مخترع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مازیار مخترع کجا است؟
دکترمازیار مخترع مطب دکتر مازیار مخترع و کلینیک رادیولوژی دکتر مخترع شیراز مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مازیار مخترع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مازیار مخترع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار مخترع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مازیار مخترع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مازیار مخترع متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مازیار مخترع چه زمانی است؟
دکتر مازیار مخترع از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار مخترع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مازیار مخترع چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مازیار مخترع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مازیار مخترع 5 از 5 است.

درباره دکتر مازیار مخترعدکترمازیار مخترع dr maziyar mokhtare از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مازیار مخترع در شیراز خیابان مطهری نبش خیابان ستارخان ساختمان خضرا 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مازیار مخترع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136493703-07136493702 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مازیار مخترع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مازیار مخترع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مازیار مخترع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مازیار مخترع متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مازیار مخترع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.