سام طهماسبی

سام طهماسبی

کارشناس شنوایی سنجی

شیراز

کد نظام پزشکی

ش-1371

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حدفاصل پوستچی و صورتگر، ساختمان ایرانیان، طبقه 5

تلفن:07132360560

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • ایران

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سام طهماسبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سام طهماسبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سام طهماسبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سام طهماسبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سام طهماسبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سام طهماسبی چقدر است؟
هزینه ویزیت سام طهماسبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سام طهماسبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سام طهماسبی کجا است؟
دکتر سام طهماسبی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سام طهماسبی را ببینید.
+
آیا سام طهماسبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سام طهماسبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سام طهماسبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سام طهماسبی متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سام طهماسبی چه زمانی است؟
دکتر سام طهماسبی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سام طهماسبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سام طهماسبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سام طهماسبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سام طهماسبی 0 از 5 است.

درباره سام طهماسبیدکتر سام طهماسبی sam tahmasebi از دکترهای متخصص شنوایی سنجی شیراز هستند. مطب سام طهماسبی در شیراز، خیابان زند، حدفاصل پوستچی و صورتگر، ساختمان ایرانیان، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سام طهماسبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360560 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سام طهماسبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سام طهماسبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سام طهماسبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سام طهماسبی متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سام طهماسبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.