دکتر اشرف ثامتی

دکتر اشرف ثامتی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

27053

درباره‌پزشک

جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان و نازایی

دارای برد تخصصی

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، قلهک، بالاتر از یخچال، پلاک شهرداری 1495،طبقه اول

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اشرف ثامتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اشرف ثامتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اشرف ثامتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اشرف ثامتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اشرف ثامتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اشرف ثامتی چقدر است؟
هزینه ویزیت اشرف ثامتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف ثامتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اشرف ثامتی کجا است؟
دکتر اشرف ثامتی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اشرف ثامتی را ببینید.
+
آیا دکتر اشرف ثامتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف ثامتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اشرف ثامتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اشرف ثامتی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اشرف ثامتی چه زمانی است؟
دکتر اشرف ثامتی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف ثامتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اشرف ثامتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اشرف ثامتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اشرف ثامتی 0 از 5 است.

درباره دکتر اشرف ثامتیدکتر اشرف ثامتی dr ashraf sameti از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر اشرف ثامتی در تهران، خیابان شریعتی، قلهک، بالاتر از یخچال، پلاک شهرداری 1495،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اشرف ثامتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122617373 ,02122615657 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اشرف ثامتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اشرف ثامتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اشرف ثامتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اشرف ثامتی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اشرف ثامتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.