دکتر محمد پورحاجی غلامی

دکتر محمد پورحاجی غلامی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی سر و گردن و تیروئید

جراحی پلاستیک بینی و اندوسکپی سینوس

بورد تخصص از دانشگاه تهران

کد نظام پزشکی

62895

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی، مترو قلهک، ابتدای خیابان کدوئی، ساختمان پزشکان نوبهار، طبقه 3 واحد7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد پورحاجی غلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد پورحاجی غلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر محمد پورحاجی غلامی
دکتر محمد پورحاجی غلامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد پورحاجی غلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد پورحاجی غلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد پورحاجی غلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد پورحاجی غلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد پورحاجی غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پورحاجی غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد پورحاجی غلامی کجا است؟
دکترمحمد پورحاجی غلامی مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد پورحاجی غلامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد پورحاجی غلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پورحاجی غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد پورحاجی غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد پورحاجی غلامی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد پورحاجی غلامی چه زمانی است؟
دکتر محمد پورحاجی غلامی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پورحاجی غلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد پورحاجی غلامی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر محمد پورحاجی غلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد پورحاجی غلامی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد پورحاجی غلامیدکترمحمد پورحاجی غلامی dr mohammad pourhaji gholami از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر محمد پورحاجی غلامی در تهران ، خیابان شریعتی، مترو قلهک، ابتدای خیابان کدوئی، ساختمان پزشکان نوبهار، طبقه 3 واحد7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد پورحاجی غلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122907875 , 02122907873 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد پورحاجی غلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد پورحاجی غلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد پورحاجی غلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد پورحاجی غلامی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد پورحاجی غلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.