دکتر فریور اسماعیل زاده

دکتر فریور اسماعیل زاده

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

20568
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستانهای همکار:

کلینیک نگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، نبش کوچه روانپور مجتمع جم، پلاک 2713، طبقه 7، واحد3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریور اسماعیل زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریور اسماعیل زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

شکوفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین دکتری که تا حالا داشتم

مهدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دقیق و باتجربه

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ايشان از پزشكان حاذق هستند

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند، تشخیصشون خوب است.

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی باحوصله ودقیق بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریور اسماعیل زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریور اسماعیل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریور اسماعیل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریور اسماعیل زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریور اسماعیل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فریور اسماعیل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریور اسماعیل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریور اسماعیل زاده کجا است؟
دکتر فریور اسماعیل زاده 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریور اسماعیل زاده را ببینید.
+
آیا دکتر فریور اسماعیل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریور اسماعیل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریور اسماعیل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریور اسماعیل زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریور اسماعیل زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریور اسماعیل زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریور اسماعیل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریور اسماعیل زاده چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فریور اسماعیل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریور اسماعیل زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر فریور اسماعیل زادهدکتر فریور اسماعیل زاده dr farivar esmaiel zadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر فریور اسماعیل زاده در تهران، خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، نبش کوچه روانپور مجتمع جم، پلاک 2713، طبقه 7، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریور اسماعیل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122018997,02122023866 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریور اسماعیل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریور اسماعیل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریور اسماعیل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریور اسماعیل زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریور اسماعیل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.