دکتر محمدمهدی تربتیان

دکتر محمدمهدی تربتیان

تخصص گوش، حلق و بینی

برد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی سر و گردن
تهران
%96
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصصگوش و حلق و بینی سر و گردن

پلاستیک(زیبایی) بینی و صورت

جراحی آندوسکوپی سینوسها

ذرمان خرخر و بیماریهای خواب

فلوشیپ از آمریکا

کد نظام پزشکی

19707

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان دستجردی(ظفر) پلاک7 ساخنمان پزشکان سبز واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدمهدی تربتیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدمهدی تربتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%96
20 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

دکتر فقط و فقط بیمار های مربوط به گوش ، سرگیجه و سینوس را ویزیت می‌کنند. در صورت داشتن مورد حلق و بینی نوبت شما کنسل خواهد شد.

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد. 

دکتر محمدمهدی تربتیان
دکتر محمدمهدی تربتیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدمهدی تربتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدمهدی تربتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی تربتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی تربتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدمهدی تربتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی تربتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدمهدی تربتیان کجا است؟
دکترمحمدمهدی تربتیان مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدمهدی تربتیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدمهدی تربتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی تربتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدمهدی تربتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدمهدی تربتیان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدمهدی تربتیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی تربتیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی تربتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدمهدی تربتیان چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر محمدمهدی تربتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدمهدی تربتیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدمهدی تربتیاندکترمحمدمهدی تربتیان dr mohammadmahdi torbatian از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر محمدمهدی تربتیان در تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان دستجردی(ظفر) پلاک7 ساخنمان پزشکان سبز واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدمهدی تربتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122262114,02122276533 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدمهدی تربتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدمهدی تربتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدمهدی تربتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدمهدی تربتیان متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدمهدی تربتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.