دکتر عباد هادیان

دکتر عباد هادیان

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

57809
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میدان فاطمی

آدرس:

تهران ، میدان فاطمی ، خیابان کامران ( بهرام مصیری ) ، پلاک 40 ، ساختمان پزشکان 28 ، طبقه اول ، واحد 5

تلفن:02188801392

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباد هادیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباد هادیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کار درست، مسلط، خوش برخورد، با تجربه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباد هادیان



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباد هادیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباد هادیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباد هادیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباد هادیان چقدر است؟
هزینه ویزیت عباد هادیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباد هادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباد هادیان کجا است؟
دکتر عباد هادیان 1 مطب در مطب میدان فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباد هادیان را ببینید.
+
آیا دکتر عباد هادیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباد هادیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباد هادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباد هادیان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباد هادیان چه زمانی است؟
دکتر عباد هادیان از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباد هادیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباد هادیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عباد هادیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباد هادیان 5 از 5 است.

درباره دکتر عباد هادیان



دکتر عباد هادیان dr ebad hadiyan از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر عباد هادیان در تهران ، میدان فاطمی ، خیابان کامران ( بهرام مصیری ) ، پلاک 40 ، ساختمان پزشکان 28 ، طبقه اول ، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباد هادیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188801392 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباد هادیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباد هادیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباد هادیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباد هادیان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباد هادیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.