دکتر داوود جدیری سلیمی

دکتر داوود جدیری سلیمی

تخصص داخلی

گوارش
تهران

کد نظام پزشکی

۱۳۳۹۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری ، خیابان فجر ، روبروی بیمارستان جم ، کوچه نظری ، پلاک 52

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مطهری
ملاحظات

دکتر داوود جدیری سلیمی
دکتر داوود جدیری سلیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داوود جدیری سلیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داوود جدیری سلیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داوود جدیری سلیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داوود جدیری سلیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت داوود جدیری سلیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داوود جدیری سلیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داوود جدیری سلیمی کجا است؟
دکتر داوود جدیری سلیمی 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داوود جدیری سلیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داوود جدیری سلیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داوود جدیری سلیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داوود جدیری سلیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داوود جدیری سلیمی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داوود جدیری سلیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر داوود جدیری سلیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر داوود جدیری سلیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داوود جدیری سلیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر داوود جدیری سلیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داوود جدیری سلیمی 0 از 5 است.

درباره دکتر داوود جدیری سلیمی

دکتر داوود جدیری سلیمی dr davood jadiri salimi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر داوود جدیری سلیمی در تهران، خیابان مطهری ، خیابان فجر ، روبروی بیمارستان جم ، کوچه نظری ، پلاک 52 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داوود جدیری سلیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188302920 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داوود جدیری سلیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داوود جدیری سلیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داوود جدیری سلیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داوود جدیری سلیمی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داوود جدیری سلیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.