دکتر سمیه نامجو

دکتر سمیه نامجو

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

105403
%97
پیشنهاد(از 29 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار پاسداران

آدرس:

شیراز، بلوار پاسداران ، جنب درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان پزشکان سینا ، طبقه چهار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیه نامجو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیه نامجو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%97
28 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سلطان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

گلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن هم برخوردش با مریص و همراه مریض هم پیگیری که انجام میدن.

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله جواب میدن و خوش برخورد و کارشون رو خوب بلدن

داریوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سیده مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سمیه نامجو


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیه نامجو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه نامجو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیه نامجو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیه نامجو چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه نامجو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه نامجو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیه نامجو کجا است؟
دکتر سمیه نامجو 1 مطب در مطب بلوار پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمیه نامجو را ببینید.
+
آیا دکتر سمیه نامجو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه نامجو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیه نامجو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه نامجو متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیه نامجو چه زمانی است؟
دکتر سمیه نامجو از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه نامجو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیه نامجو چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر سمیه نامجو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیه نامجو 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیه نامجودکتر سمیه نامجو dr somayyeh namjo از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر سمیه نامجو در شیراز، بلوار پاسداران ، جنب درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان پزشکان سینا ، طبقه چهار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیه نامجو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09014319391,07138439581 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیه نامجو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیه نامجو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیه نامجو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیه نامجو متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیه نامجو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.