دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

کد نظام پزشکی: 122797
4.8 (55 نظر)
٪95 پیشنهاد کاربران
1176 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

مطب فلکه گاز
آدرس: شیراز - شیراز، فلکه گاز، خیابان جهاد سازندگی ، کوچه 2 ،پلاک 40
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:30

درباره دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز

عضو بنیاد ملی نخبگان

عضو هیئت مدیره انجمن علمی مغز و اعصاب استان های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد

-------------------------

آدرس اینستاگرام دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی  

آدرس مطب دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

مطب فلکه گاز
آدرس:
شیراز، فلکه گاز، خیابان جهاد سازندگی ، کوچه 2 ،پلاک 40
تلفن:

نظرات درباره دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

4.8
از 55 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%95
پیشنهاد کاربران
سید امیر(1403/03/31)
نوبت دهی مطب
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
چند سال هست زیر نظر دکتر هستم حرف نداره پشت کار عالی حرفه ای
کاربر دکترتو(1403/03/26)
نوبت دهی مطب
(1403/03/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: دندان قروچه و اعصاب و روان و مشاوره
درویش(1403/03/16)
نوبت دهی مطب
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام و عرض ادب، سپاس فراوان از دکتر میرقاسمی عزیز بابت درمان بابا ،من الان نزدیک به سه سال هست که بابا رو پیش دکتر میبرم و دکتر با درایت و تجربه ای که دارند از آلزایمر پدر جلوگیری کردند و پدر با توجه به سن نزدیک به ۹۰ سال مثل گذشته از هوش و حافظه قوی برخوردار هستند، من از دکتر بزرگوار نهایت تشکر را دارم که باعث شد هم ما بچه ها راحت باشیم و هم بابا زندگی عادی خودش رو داشته باشه🙏🏻🌷در ضمن پیشنهاد میکنم بیماران مربوطه به دکتر مراجعه بفرمایند و خودشون نتیجه درست رو ببینند، من صد درصد دکتر میرقاسمی رو تایید میکنم
درویش(1403/03/15)
نوبت دهی مطب
(1403/03/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام و عرض ادب ، سپاسگزارم از دکتر صبور و باتجربه دکتر میرقاسمی عزیز بابت درمان بابا ،من الان نزدیک به سه سال هست که بابا رو پیش دکتر میبرم و دکتر با درایت و تجربه ای که دارند از آلزایمر پدر جلوگیری شد و پدر با توجه به سن نزدیک به ۹۰ سال مثل گذشته از هوش و حافظه قوی برخوردار هستند، من از دکتر بزرگوار نهایت تشکر را دارم که باعث شد هم ما بچه ها راحت باشیم و هم بابا زندگی عادی خودش رو داشته باشه🙏🏻🌷در ضمن پیشنهاد میکنم بیماران مربوطه به دکتر مراجعه بفرمایند و خودشون نتیجه درست رو ببینند،من صد درصد دکتر میرقاسمی رو تایید میکنم
امید(1403/02/16)
نوبت دهی مطب
(1403/02/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه : سردرد و میگرن ، که به لطف خدا و دکتر بهبود یافتم
ابراهیم(1403/02/08)
نوبت دهی مطب
(1403/02/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
لرزش دست و عدم تعادل مناسب

سوالات متداول راجع به دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امیرمحمد میرقاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی کجا است؟
دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی 1 مطب در مطب فلکه گاز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی را ببینید.
آیا دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی چه زمانی است؟
دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی چقدر است؟
تا کنون 55 نفر به دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سید امیرمحمد میرقاسمیدکتر سید امیرمحمد میرقاسمی dr seyyed amirmohammad mirghasemi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در شیراز، فلکه گاز، خیابان جهاد سازندگی ، کوچه 2 ،پلاک 40 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07191003650 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.