دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

122797
%95
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب فلکه گاز

آدرس:

شیراز، فلکه گاز، خیابان ابریشمی، نبش کوچه 7

تلفن:07132283462

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%95
17 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

محمد حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت از پزشک

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کاردرست، بسیار مؤدب و خاکی

آزیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان از روش های نوین برای درمان بیماران خود استفاده می کنند.

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان را یکی از دوستان پیشنهاد کردند.در برخورد اول شاهد بودم بادقت صحبت هایم‌ راگوش می دهند و در مجموع به رغم جوانی فاکتورهای رفتار یک پزشک حاذق و کاربلد را دارند.خدا قوت و خسته نباشید آقای دکتر

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

محیط مطبشون خیلی حس خوب دارد برای من مطب توی شلوغی زند سخت هست اینجا جای پارک داشت پر از گل و گیاه و خیلی با حوصله گوش میکنند برای سر درد میگرن هم بوتاکسشون عالیه من بار دوم هست انجام میدم پیششون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امیرمحمد میرقاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی کجا است؟
دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی 1 مطب در مطب فلکه گاز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی را ببینید.
+
آیا دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی چه زمانی است؟
دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید امیرمحمد میرقاسمیدکتر سید امیرمحمد میرقاسمی dr seyyed amirmohammad mirghasemi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی در شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید امیرمحمد میرقاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.