%93
پیشنهاد(از 57 کاربر)

درباره‌پزشک

- دکتر اصغر زارع 

- متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی 

- دارای بورد تخصصی و فوق تخصصی

- رتبه های ممتاز دانشنامه فوق تخصصی روماتولوژی

- سابقه سالها عضویت هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و درمان بیماران در بیمارستان های دانشگاهی و آموزش دانشجویان پزشکی در مقاطع مختلف عمومی، تخصصی و فوق تخصصی
 

- تشخیص و درمان انواع بیماری های روماتیسمی، مفاصل، عضلات، کمرد درد و پوکی استخوان 

- در مطب انواع تزریقات مفصلی و بافت های اطراف مفصل انجام می شود.


 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب زند ساختمان آراد

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حد فاصل خیابان فلسطین و 20 متری سینما سعدی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 3، واحد8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اصغر زارع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اصغر زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 57 کاربر)

%93
53 کاربر از 57 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  47 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اولین جلسه اومدم پیش این دکتر ظاهرا دکتر وارد و کاردانی هستند.

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عرض سلام دکتر زارع کارشون عالی است و تشخیص ایشان عالی است تقاضا دارم به بیمارانی که از شهرستانهای دور دست و روستاها مراجعه میکنند و اکثرا وضعیت مالی خوبی ندارند و بی بضاعت هستند توسط جناب دکتر مورد احترام قرار گیرند با تشکر.

احمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با اخلاق و مجرب در کار خود

افسانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی عالی عالی

آسیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اولین جلسه بود به نظرم دکتر خوبی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اصغر زارعسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اصغر زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اصغر زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اصغر زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اصغر زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت اصغر زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اصغر زارع کجا است؟
دکتر اصغر زارع 1 مطب در مطب زند ساختمان آراد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اصغر زارع را ببینید.
+
آیا دکتر اصغر زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اصغر زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اصغر زارع متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اصغر زارع چه زمانی است؟
دکتر اصغر زارع از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اصغر زارع چقدر است؟
تا کنون 57 نفر به دکتر اصغر زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اصغر زارع 5 از 5 است.

درباره دکتر اصغر زارعدکتر اصغر زارع dr asghar zare از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر اصغر زارع در شیراز، خیابان زند، جنب بیمارستان سعدی، کوچه 48، مجتمع پزشکی پایا، طبقه 3، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اصغر زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362578 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اصغر زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اصغر زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اصغر زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اصغر زارع متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اصغر زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.