کد نظام پزشکی

۲۴۸۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب قرچک

آدرس:

تهران، قرچک، خیابان اصلی بوستان ۱۱۰، روبروی شهرداری منطقه ۲۰، پلاک ۱۸

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قرچک
دکتر منصوره جواهریان
دکتر منصوره جواهریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره جواهریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره جواهریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره جواهریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره جواهریان چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره جواهریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره جواهریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره جواهریان کجا است؟
دکتر منصوره جواهریان 1 مطب در مطب قرچک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منصوره جواهریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره جواهریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره جواهریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره جواهریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره جواهریان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره جواهریان چه زمانی است؟
دکتر منصوره جواهریان از روز سه شنبه 1 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره جواهریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره جواهریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر منصوره جواهریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره جواهریان 0 از 5 است.

درباره دکتر منصوره جواهریان

دکتر منصوره جواهریان dr mansoureh javaheriyan از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر منصوره جواهریان در تهران، قرچک، خیابان اصلی بوستان ۱۱۰، روبروی شهرداری منطقه ۲۰، پلاک ۱۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره جواهریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136122345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره جواهریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره جواهریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره جواهریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره جواهریان تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره جواهریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.