دکتر منصوره جواهریان

دکتر منصوره جواهریان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

24877
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصوره جواهریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصوره جواهریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر با تجربه ای هستند من از قبل با ایشون آشنایی داشتم.

آنی یا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودند.

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای درمان عفونت زنان وهمچنین شروع علایم یایسگی مراجعه کردم وراضی بودم بسیاردکترمتعهد وحاذق ومهربان ودلسوز ومومنی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منصوره جواهریان
نوبت مطب قرچک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، قرچک، خیابان اصلی بوستان ۱۱۰، روبروی شهرداری منطقه ۲۰، پلاک ۱۸
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل60,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره جواهریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره جواهریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره جواهریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره جواهریان چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره جواهریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره جواهریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره جواهریان کجا است؟
دکتر منصوره جواهریان 1 مطب در مطب قرچک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصوره جواهریان را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره جواهریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره جواهریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره جواهریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره جواهریان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره جواهریان چه زمانی است؟
دکتر منصوره جواهریان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره جواهریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره جواهریان چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر منصوره جواهریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره جواهریان 5 از 5 است.

درباره دکتر منصوره جواهریاندکتر منصوره جواهریان dr mansoureh javaheriyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر منصوره جواهریان در تهران، قرچک، خیابان اصلی بوستان ۱۱۰، روبروی شهرداری منطقه ۲۰، پلاک ۱۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی,مشاوره تلفنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره جواهریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136122345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره جواهریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره جواهریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره جواهریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره جواهریان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره جواهریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.