دکتر سید مجید حسینی هوشیار

دکتر سید مجید حسینی هوشیار

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

سبزوار

کد نظام پزشکی

113201

درباره‌پزشک

دارو درمانی و روان درمانی ( زوج درمانی، مشاوره) و ...

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان صائب

آدرس:

سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، نبش خیابان صائب

تلفن:05144243075

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کمیته امداد
  • نیروهای مسلح
  • سلامت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجید حسینی هوشیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مجید حسینی هوشیارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجید حسینی هوشیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجید حسینی هوشیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید حسینی هوشیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجید حسینی هوشیار چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجید حسینی هوشیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید حسینی هوشیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجید حسینی هوشیار کجا است؟
دکتر سید مجید حسینی هوشیار 1 مطب در خیابان صائب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مجید حسینی هوشیار را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجید حسینی هوشیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید حسینی هوشیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجید حسینی هوشیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجید حسینی هوشیار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجید حسینی هوشیار چه زمانی است؟
دکتر سید مجید حسینی هوشیار از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید حسینی هوشیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجید حسینی هوشیار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید مجید حسینی هوشیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجید حسینی هوشیار 0 از 5 است.

درباره دکتر سید مجید حسینی هوشیاردکتر سید مجید حسینی هوشیار dr seyyed majid hoseini houshyar از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) سبزوار هستند. مطب دکتر سید مجید حسینی هوشیار در سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، نبش خیابان صائب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجید حسینی هوشیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05144243075 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجید حسینی هوشیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجید حسینی هوشیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجید حسینی هوشیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجید حسینی هوشیار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجید حسینی هوشیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.