کد نظام پزشکی

۶۲۳۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات بلوار معالی آباد

آدرس:

شیراز، انتهای بلوار معالی آباد، نبش خیابان بهاران، ورودی اداری مجتمع آرین، طبقه 7، واحد 4

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • بانک سپه
  • بانک ملی
  • بانک کشاورزی
  • بانک ملت
  • بانک تجارت
  • سلامت

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بلوار معالی آباد
ملاحظات

مهم:

حتما بعد از ثبت نوبت خود با مطب تماس حاصل فرمایید.

زهرا جعفری
زهرا جعفری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا جعفری کجا است؟
دکتر زهرا جعفری 1 مطب در بلوار معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهرا جعفری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهرا جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا جعفری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا جعفری چه زمانی است؟
دکتر زهرا جعفری از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا جعفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا جعفری 0 از 5 است.

درباره زهرا جعفری

زهرا جعفری zahra jafari از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب زهرا جعفری در شیراز، انتهای بلوار معالی آباد، نبش خیابان بهاران، ورودی اداری مجتمع آرین، طبقه 7، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136383492 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا جعفری تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.