دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی

دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی

تخصص داخلی

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

فلوشیپ غدد و دیابت(دیابتولوژیست)
شیراز
%100
پیشنهاد(از 43 کاربر)

کد نظام پزشکی

53079

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان 20متری سینما سعدی، تقاطع اردیبهشت، روبروی بیمارستان شفا، مجتمع پزشکی پرند، طبقه ششم

تلفن:07132317946

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 43 کاربر)

%100
43 کاربر از 43 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  24 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

از پذیرش بیماران زیر 14 سال خودداری میشود.

دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی
دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی اکبر بنی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی کجا است؟
دکترسید علی اکبر بنی هاشمی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی چه زمانی است؟
دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی از روز شنبه 5 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علی اکبر بنی هاشمیدکترسید علی اکبر بنی هاشمی dr seyyed ali akbar banihashemi از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی در شیراز، خیابان 20متری سینما سعدی، تقاطع اردیبهشت، روبروی بیمارستان شفا، مجتمع پزشکی پرند، طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317946 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.