مینا میرزاخانی

مینا میرزاخانی

کارشناس تغذیه

شیراز

درباره‌ی پزشک

خدمات كلينيك ميرزاخاني واقع در شيراز بدين صورت مي باشد :نسل جديد دستگاه لاغري موضعي جهت كاهش سايز و كاهش فيبروز بافت سلول ،درمان سلوليت، كاهش وزن و كاهش سايز بدن
پايش رشد كودكان توسط دستگاه اناليزر وترسيم نمودار رشد قد و وزن

کد نظام پزشکی

ت-۵۳۳۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب تاچارا

آدرس:

شیراز ، پل معالی اباد، به سمت تاچارا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مینا میرزاخانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تاچارا
ملاحظات

مینا میرزاخانی
مینا میرزاخانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مینا میرزاخانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا میرزاخانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مینا میرزاخانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مینا میرزاخانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا میرزاخانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مینا میرزاخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مینا میرزاخانی کجا است؟
دکتر مینا میرزاخانی 1 مطب در مطب تاچارا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مینا میرزاخانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مینا میرزاخانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا میرزاخانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مینا میرزاخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا میرزاخانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مینا میرزاخانی چه زمانی است؟
دکتر مینا میرزاخانی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مینا میرزاخانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مینا میرزاخانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مینا میرزاخانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مینا میرزاخانی 0 از 5 است.

درباره مینا میرزاخانیمینا میرزاخانی dr mina mirzakhani از دکترهای متخصص تخصص تغذیه شیراز هستند. مطب مینا میرزاخانی در شیراز ، پل معالی اباد، به سمت تاچارا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مینا میرزاخانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09030222941 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مینا میرزاخانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مینا میرزاخانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مینا میرزاخانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مینا میرزاخانی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مینا میرزاخانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.