%۹۷
پیشنهاد(از ۳۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص وجراح کلیه ومجاری ادرای،نازایی وناتوانی جنسی

عضو انجمن جراحان کلیه اروپا

درمان جراحی و اندوسکوپیک بیماری های غده پروستات و سنگ های کلیه و مثانه سنگ شکنی کلیه، درمان طبی و جراحی ناباروری، 

درمان طبی و جراحی بی اختیاری ادراری، درمان طبی و جراحی ناتوانی جنسی

در مطب سونوگرافی کلیه ومجاری ادراری واندوسکوپی (سیستوسکوپی پروستات،مثانه،مجرا)، درمان زگیل وتبخال ودیکر ضایعات تناسلی 

با دستگاه کرایو پیشرفته درچند دقیقه، دریک جلسه وبدون بازگشت ضایع، سنگ شکنی سنگهای مجرای ادراری ومثانه ،ونمونه برداری از 

تومورهای مجرا ومثانه، نوارعصب مثانه جهت بررسی پروستات ومجرا ومثانه؛در بزرگی پروستات وهمچنین بی اختیاری ادراری خانمها

وآقایان، درمان انواع بی اختیاری ادراری خانمها TOTوTVT بادستگاه وبدون جراحی باز

همکاری با بیمارستانهای شهریار، کوثر، ام.آر.آی، شفا، شیراز

آدرس اینستاگرام: dr.haghshenas_shiraz

کد نظام پزشکی

۲۳۹۷۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبه روی خیابان بیست متری ، خیابان شهید عبائیان ، ساختمان پزشکی دی ، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید حق شناس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید حق شناس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۲ کاربر)

%۹۷
۳۱ کاربر از ۳۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حمید حق شناس، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حمید حق شناس
دکتر حمید حق شناس

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید حق شناس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید حق شناس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید حق شناس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید حق شناس چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید حق شناس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حق شناس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید حق شناس کجا است؟
دکتر حمید حق شناس 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید حق شناس، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید حق شناس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حق شناس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید حق شناس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید حق شناس متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید حق شناس چه زمانی است؟
دکتر حمید حق شناس از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حق شناس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید حق شناس چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر حمید حق شناس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید حق شناس 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید حق شناسدکتر حمید حق شناس dr hamid haghshenas از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر حمید حق شناس در شیراز ، خیابان زند ، روبه روی خیابان بیست متری ، خیابان شهید عبائیان ، ساختمان پزشکی دی ، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید حق شناس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337334193,07132352766 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید حق شناس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید حق شناس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید حق شناس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید حق شناس تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید حق شناس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.