دکتر نرگس قربانی

دکتر نرگس قربانی

دکترای روانشناسی

روانشناسی بالینی
شیراز

کد نظام پزشکی

22370
%75
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌پزشک

 در مطب خدمات زیر پذیرفته می شود:

زوج درمانی _ مشاوره خانواده _ مشاوره پیش از ازدواج _ درمان اختلالات بالینی ( افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلالات جنسی و...) _ درمان اختلالات کودک و نوجوان _ مشاور شغلی و تحصیلی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت،بین فلسطین (باغ شاه)و هفت تیر(بیست متری سینما سعدی)،ساختمان پزشکی سینا طبقه 4 واحد16

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نرگس قربانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نرگس قربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%75
9 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیروس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اون احساس راحتي كه مراجع بايد با روانشناس داشته باشه به وجود نمياد شنونده خوبي نبودند

سمیه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اصلا خوب نبودند.

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوب بودند.

محمدامیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فعلا تا الان یک جلسه رفتم. در همان یک. جلسه یک تمرین عملی دادند. و قرار شد هفته دیگه هم مراجعه کنم. برخورد خوب و با حوصله انجام گرفت.

خانم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقع بینانه جواب می دهند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نرگس قربانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرگس قربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس قربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرگس قربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرگس قربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس قربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرگس قربانی کجا است؟
دکتر نرگس قربانی 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نرگس قربانی را ببینید.
+
آیا دکتر نرگس قربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس قربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرگس قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس قربانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرگس قربانی چه زمانی است؟
دکتر نرگس قربانی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس قربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرگس قربانی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر نرگس قربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرگس قربانی 4 از 5 است.

درباره دکتر نرگس قربانیدکتر نرگس قربانی narges ghorbani از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر نرگس قربانی در شیراز، خیابان اردیبهشت،بین فلسطین (باغ شاه)و هفت تیر(بیست متری سینما سعدی)،ساختمان پزشکی سینا طبقه 4 واحد16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس قربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09395958551,07132360377 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس قربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس قربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس قربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس قربانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرگس قربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.