دکتر سید سعید حسینی هوشیار

دکتر سید سعید حسینی هوشیار

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

125389
%92
پیشنهاد(از 34 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار مغز، نوار عصب و عضله ، نوار عصب چشم

آلزایمر ، ام اس ، بیماری های اعصاب محیطی ، بیماری های دیسک کمر و گردن ، پارکینسون ، سرگیچه، تزریق بوتاکس جهت میگرن و سردرد

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، خیابان شهید عبائیان، مجتمع پزشکی دی، طبقه دوم

تلفن:07132302978

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سعید حسینی هوشیار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعید حسینی هوشیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%92
31 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

بهار
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

به صحبت بیمار توجه نمیکنند و معاینه ی دقیقی انجام نمی دهند.

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلیییی دلسوز و باتجربه هستند. برعکس بیشتر پزشک ها خیلی دارو نمی‌دهند و با یک یا دو نوع دارو بهترین نتیجه رو گرفتم.امیدوارم خدا ب ایشون زندگی سرشار از خوشبختی و سلامتی بدهد.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی دکتر با اخلاق و خوش برخوردی هستن مریض وقتی میره پیششون با برخورد دکتر واقعا حالش خوب میشه من که به شخصه اینجوریم حالم خوب میشه وقتی بامن حرف میزنن و راهنمایی میکنن.

حدیث
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بهترین دکتر توی ایران واقعا وقت کافی برای مریض میذارند.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی هستند،خدا خیر و برکت به زندگیشون بده.در رابطه با تمامی بیماری های اعصاب تبحر و تجربه عالی دارند. به همه پیشنهادشون میکنم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید سعید حسینی هوشیارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعید حسینی هوشیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعید حسینی هوشیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید حسینی هوشیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعید حسینی هوشیار چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعید حسینی هوشیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حسینی هوشیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعید حسینی هوشیار کجا است؟
دکتر سید سعید حسینی هوشیار 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سعید حسینی هوشیار را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعید حسینی هوشیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حسینی هوشیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعید حسینی هوشیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعید حسینی هوشیار متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعید حسینی هوشیار چه زمانی است؟
دکتر سید سعید حسینی هوشیار از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حسینی هوشیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعید حسینی هوشیار چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر سید سعید حسینی هوشیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعید حسینی هوشیار 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سعید حسینی هوشیاردکتر سید سعید حسینی هوشیار dr seyyed saeid hoseini hoshyar از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید سعید حسینی هوشیار در شیراز، بلوار زند، خیابان شهید عبائیان، مجتمع پزشکی دی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعید حسینی هوشیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302978 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعید حسینی هوشیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعید حسینی هوشیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعید حسینی هوشیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعید حسینی هوشیار متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعید حسینی هوشیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.