دکتر سید سعید حسینی هوشیار

دکتر سید سعید حسینی هوشیار

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

125389
%96
پیشنهاد(از 109 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار مغز، نوار عصب و عضله ، نوار عصب چشم

آلزایمر ، ام اس ، بیماری های اعصاب محیطی ، بیماری های دیسک کمر و گردن ، پارکینسون ، سرگیچه، تزریق بوتاکس جهت میگرن و سردرد

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، خیابان شهید عبائیان، مجتمع پزشکی دی، طبقه دوم

تلفن:07132302978

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سعید حسینی هوشیار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعید حسینی هوشیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 109 کاربر)

%96
104 کاربر از 109 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  27 نفر
 • 45-90 دقیقه
  27 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  40 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستش

عشرت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی بودن همه ی مریض هاشونم راضی بودن.

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر حسینی هوشیار ، علاوه بر اینکه یک پزشک بسیار حاذق و مجرّب و حرفه ای هستند و تشخیصشون بسیار دقیق هست ، بینهایت محترم و خوش برخورد هستند و بسیار با دقت و با حوصله و مهربانی با بیمار برخورد میکنند . براشون آرزوی سلامتی دارم ! ما بیماران به وجود چنین افراد کمیابی خیلی نیازمندیم .

علیکرم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار بسیار خوبی هستن با رفتارشون آدم خود به خود خوب میشه.

تهمینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خییلی خوش اخلاق و عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید سعید حسینی هوشیار
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، بلوار زند، خیابان شهید عبائیان، مجتمع پزشکی دی، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 29 فروردین ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعید حسینی هوشیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعید حسینی هوشیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید حسینی هوشیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعید حسینی هوشیار چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعید حسینی هوشیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حسینی هوشیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعید حسینی هوشیار کجا است؟
دکتر سید سعید حسینی هوشیار 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سعید حسینی هوشیار را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعید حسینی هوشیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حسینی هوشیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعید حسینی هوشیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعید حسینی هوشیار متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعید حسینی هوشیار چه زمانی است؟
دکتر سید سعید حسینی هوشیار از روز چهارشنبه 29 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید حسینی هوشیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعید حسینی هوشیار چقدر است؟
تا کنون 109 نفر به دکتر سید سعید حسینی هوشیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعید حسینی هوشیار 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سعید حسینی هوشیاردکتر سید سعید حسینی هوشیار dr seyyed saeid hoseini hoshyar از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید سعید حسینی هوشیار در شیراز، بلوار زند، خیابان شهید عبائیان، مجتمع پزشکی دی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعید حسینی هوشیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302978 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعید حسینی هوشیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعید حسینی هوشیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعید حسینی هوشیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعید حسینی هوشیار متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعید حسینی هوشیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.