%82
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص جراحی پلاستیک بینی، اندوسکوپی بینی و سینوس دارای بورد تخصصی گوش حلق، بینی و جراحی سر و گردن جراح زیبایی بینی ، صورت ، لاله گوش و پلک تصویر برداری حنجره در مطباینستاگرام پزشک : Dr.ardalan.dehghani 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبرو ی۲۰ متری، ابتدای کوچه شهید عبائیان، جنب بانک سینا، ساختمان سینا، طبقه همکف

تلفن:07132357506

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اردلان دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اردلان دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%82
13 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشکی فوق‌العاده خوش اخلاق و زبردست

بهروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و با حوصله 👌

ادرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص دقیق و داروهای موثری تجویز کردند.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باتجربه و بادقت

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا عالی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اردلان دهقانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اردلان دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اردلان دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اردلان دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اردلان دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت اردلان دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اردلان دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اردلان دهقانی کجا است؟
دکتر اردلان دهقانی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اردلان دهقانی را ببینید.
+
آیا دکتر اردلان دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اردلان دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اردلان دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اردلان دهقانی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اردلان دهقانی چه زمانی است؟
دکتر اردلان دهقانی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اردلان دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اردلان دهقانی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر اردلان دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اردلان دهقانی 5 از 5 است.

درباره دکتر اردلان دهقانیدکتر اردلان دهقانی dr ardalan dehghani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر اردلان دهقانی در شیراز، خیابان زند، روبرو ی۲۰ متری، ابتدای کوچه شهید عبائیان، جنب بانک سینا، ساختمان سینا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اردلان دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132357506 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اردلان دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اردلان دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اردلان دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اردلان دهقانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اردلان دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.