دکتر محمود کرمی

دکتر محمود کرمی

تخصص ارتوپدی

تهران
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص ارتوپدی، بیماریهای استخوان و تعویض مفاصل

درمان آرتروز مفاصل، ستون فقرات، پوکی استخوان، نا هنجار یهای مادر زادی دست و پا و اصلاح انحراف زانو و پاها

در مطب انجام pro جهت درمان آرتوز انجام می شود.

همکاری با بیمارستان الغدیر و بیمارستان انصاری

کد نظام پزشکی

24898

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان رسالت

آدرس:

تهران،میدان رسالت، نرسیده به چهارراه سرسبز، روبروی آموزشگاه زبان شکوه،ساختمان 739،طبقه اول، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود کرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود کرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان رسالت
دکتر محمود کرمی
دکتر محمود کرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود کرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود کرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود کرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود کرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود کرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود کرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود کرمی کجا است؟
دکترمحمود کرمی مطب خیابان رسالت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود کرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود کرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود کرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود کرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود کرمی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود کرمی چه زمانی است؟
دکتر محمود کرمی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود کرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود کرمی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر محمود کرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود کرمی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود کرمیدکترمحمود کرمی dr mahmoud karami از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر محمود کرمی در تهران،میدان رسالت، نرسیده به چهارراه سرسبز، روبروی آموزشگاه زبان شکوه،ساختمان 739،طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود کرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177498840,02177205062 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود کرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود کرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود کرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود کرمی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود کرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.