دکتر فریده نجفی

دکتر فریده نجفی

تخصص ارتوپدی

اصفهان

کد نظام پزشکی

128858
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی استخوان و مفاصل

درمان آرتروز زانو، دیسک کمر و گردن، تعویض مفصل زانو و لگن، جراحی آرتروسکوپی پارگی رباط صلیبی و منیسک زانو، جراحی آرتروسکوپی دررفتگی شانه، شکستگی، دررفتگی، آسیب های ورزشی، بیماری های ارتوپدی اطفال، خار پاشنه، درد مفاصل و پا چنبری.

در مطب گچ گیری و تزریقات داخل مفصلی انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: Dr.farideh.najafi

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، جنب چهارراه طالقانی، مجتمع خورشید ، طبقه 4 ، واحد 19

افتخارات

دکتر فریده نجفی راهنمایی و دبیرستان را در مدرسه ی تیزهوشان فرزانگان امین سپری کرد و پس از کسب رتبه ی ۳۳ کنکور سراسری سال ۱۳۸۱،تحصیلات پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران با معدل ممتاز در سال ۱۳۸۹ به اتمام رساند و سپس رشته ی جراحی استخوان و مفاصل را در دانشگاه شهید بهشتی،با مدرک بورد تخصصی و کسب رتبه ی دوم در بورد کتبی به اتمام رساند(در سال ۱۳۹۳).سپس به مدت ۳ سال در استان خوزستان بیش از هزار جراحی ارتوپدی انجام‌ داد و از سال ۹۶ مشغول به کار در شهر اصفهان شد.دکتر فریده نجفی تنها ارتوپد خانمِ دارای بورد تخصصی جراحی استخوان و مفاصل، در شهر اصفهان میباشد. 

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریده نجفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده نجفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار خوب و با تجربه

جابر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و با سواد

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون خیلی دقیق وروشن همه موارد بیماری من رابهم توضیح دادن

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند و خیلی رسیدگی و دانش علمی بالایی دارند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریده نجفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده نجفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده نجفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده نجفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده نجفی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده نجفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده نجفی کجا است؟
دکتر فریده نجفی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریده نجفی را ببینید.
+
آیا دکتر فریده نجفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نجفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده نجفی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده نجفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریده نجفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نجفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده نجفی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر فریده نجفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده نجفی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریده نجفیدکتر فریده نجفی dr farideh najafi از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر فریده نجفی در اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، جنب چهارراه طالقانی، مجتمع خورشید ، طبقه 4 ، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده نجفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132247455, 09023055582 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده نجفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده نجفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده نجفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده نجفی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده نجفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.