دکتر پریوش مشفق

دکتر پریوش مشفق

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

98284

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، جنب مسجد قدس، پلاک 275، طبقه 3، واحد 7

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریوش مشفق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریوش مشفقسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریوش مشفق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریوش مشفق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریوش مشفق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریوش مشفق چقدر است؟
هزینه ویزیت پریوش مشفق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریوش مشفق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریوش مشفق کجا است؟
دکتر پریوش مشفق 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریوش مشفق را ببینید.
+
آیا دکتر پریوش مشفق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریوش مشفق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریوش مشفق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریوش مشفق متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریوش مشفق چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریوش مشفق تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریوش مشفق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریوش مشفق چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریوش مشفق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریوش مشفق 0 از 5 است.

درباره دکتر پریوش مشفقدکتر پریوش مشفق dr parivash moshfegh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر پریوش مشفق در تهران، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، جنب مسجد قدس، پلاک 275، طبقه 3، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریوش مشفق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177981300,02177432005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریوش مشفق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریوش مشفق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریوش مشفق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریوش مشفق متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریوش مشفق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.