%96
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان زایمان و بیماریهای زنان، مشاوره قبل از ازدواج حاملگی، بلوغ، یائسگی، لیزر جوانسازی واژن و لابیا پلاسی با همکاری خانم دکتر رضایی 

جراح و برگزاری کلاسهای آمادگی زایمان فیزیولوژیک و انجام NsT وگداشتن و بیرون آوردن IuDو انجام تست پاپ اسمیر

همکاری با بیمارستان شهدای خلیج فارس، بیمارستان امیر المومنین کلینیک مامائی دنیا

   

  

کد نظام پزشکی

م-8129

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

بوشهر ، میدان امام ، خیابان فرودگاه ، کوچه تعزیرات ، بعد از زبان سرای پسرانه ، کلینیک مامایی دنیا

تلفن:07733537295

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محبوبه حمیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محبوبه حمیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%96
20 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با محبوبه حمیدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

محبوبه حمیدی
محبوبه حمیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محبوبه حمیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه حمیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محبوبه حمیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محبوبه حمیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه حمیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محبوبه حمیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محبوبه حمیدی کجا است؟
دکترمحبوبه حمیدی مطب خیابان امام مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب محبوبه حمیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا محبوبه حمیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه حمیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محبوبه حمیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه حمیدی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محبوبه حمیدی چه زمانی است؟
دکتر محبوبه حمیدی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محبوبه حمیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محبوبه حمیدی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به محبوبه حمیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محبوبه حمیدی 5 از 5 است.

درباره محبوبه حمیدیدکترمحبوبه حمیدی dr mahboubeh hamidi از دکترهای متخصص مامایی بوشهر هستند. مطب محبوبه حمیدی در بوشهر ، میدان امام ، خیابان فرودگاه ، کوچه تعزیرات ، بعد از زبان سرای پسرانه ، کلینیک مامایی دنیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محبوبه حمیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733537295 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محبوبه حمیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محبوبه حمیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محبوبه حمیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محبوبه حمیدی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محبوبه حمیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.