دکتر پریناز طبیبیان

دکتر پریناز طبیبیان

پزشک دندانپزشک

تخصص دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی تخصصی کودکان و نوجوانان
اصفهان

کد نظام پزشکی

98401
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

آدرس اینستاگرام
dr.p.tabibian

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک
 • تخصص دندانپزشکی کودکان

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 116

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریناز طبیبیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریناز طبیبیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریناز طبیبیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریناز طبیبیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریناز طبیبیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریناز طبیبیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریناز طبیبیان چقدر است؟
هزینه ویزیت پریناز طبیبیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز طبیبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریناز طبیبیان کجا است؟
دکتر پریناز طبیبیان 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریناز طبیبیان را ببینید.
+
آیا دکتر پریناز طبیبیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز طبیبیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریناز طبیبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریناز طبیبیان متخصص دندانپزشک و دندانپزشکی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریناز طبیبیان چه زمانی است؟
دکتر پریناز طبیبیان از روز دوشنبه 1 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز طبیبیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریناز طبیبیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پریناز طبیبیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریناز طبیبیان 0 از 5 است.

درباره دکتر پریناز طبیبیاندکتر پریناز طبیبیان dr parinaz tabibiyan از دکترهای متخصص دندانپزشک اصفهان هستند. مطب دکتر پریناز طبیبیان در اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 116 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریناز طبیبیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03195019832 , 09389621123 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریناز طبیبیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریناز طبیبیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریناز طبیبیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریناز طبیبیان متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریناز طبیبیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.