دکتر محمدرضا معدلی

دکتر محمدرضا معدلی

پزشک دندانپزشک

تخصص جراحی دهان، فک و صورت

بندرعباس

کد نظام پزشکی

137155
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک
 • تخصص جراحی دهان، فک و صورت

اطلاعات مطب خیابان سید جمال الدین اسدآبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، چهارراه فاطمیه، روبه روی شیرینیکده، کوچه بینش 7، ساختمان پزشک، طبقه سوم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا معدلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا معدلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

پریما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی کارشون عالیه فقط داروی بیحسی رو یه کم آرومتر بزنن خیلی بهتره

احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم تشخيص مناسب و بطبع درمان درد

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخوردوخیلی صبور هستن

روح الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بود پدرش بیامرزد

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون هم دکتر باتجربه ای بودن هم مریضاشو دوست دارن خدا خیرشون بدهد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا معدلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا معدلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا معدلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا معدلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا معدلی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا معدلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا معدلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا معدلی کجا است؟
دکتر محمدرضا معدلی 1 مطب در مطب خیابان سید جمال الدین اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا معدلی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا معدلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا معدلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا معدلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا معدلی متخصص دندانپزشک و جراحی دهان، فک و صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا معدلی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا معدلی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا معدلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا معدلی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمدرضا معدلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا معدلی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا معدلیدکتر محمدرضا معدلی dr mohammadreza moadeli از دکترهای متخصص دندانپزشک بندرعباس هستند. مطب دکتر محمدرضا معدلی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، چهارراه فاطمیه، روبه روی شیرینیکده، کوچه بینش 7، ساختمان پزشک، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا معدلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632213192,09039403193,07632213193 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا معدلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا معدلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا معدلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا معدلی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا معدلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.