دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مریم زراعتکار

دکتر مریم زراعتکار

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

131770
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

«فلوشیپ تخصصی از ICOI امریکا
دندانپزشکی اطفال، زیبایی، عصب کشی و ترمیم، ایمپلنت»

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات نیایش

آدرس:

شیراز، بلوار نیایش روبروی مجتمع پزشکی نیایش ساختمان هیراد طبقه 2 کلینیک تبسم

تلفن:07136541295

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم زراعتکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم زراعتکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

منصور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیارخوب ومتین و از اینکه قسطی کار میکنند و هوای آدمای مثل ماکه یه کارمند ساده هستیم منتظرحقوق سرماه هستیم تاتسویه حساب کنیم بسیار ممنون هستیم جسارت نباشه اگه عمرفروسی بود عمرم رابه ایشان هدیه میکردم البته من بایکی ازاقوام آمدیم آنجا ایشون کارهایش را انجام داد منم واقعا کیف کردم به زودی خدمتشون میرسیم احسنت به این شیر زن باسواد

فاطمه بهار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب و انجام کار مناسب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم زراعتکار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب نیایش
شیراز - شیراز، بلوار نیایش روبروی مجتمع پزشکی نیایش ساختمان هیراد طبقه 2 کلینیک تبسم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم زراعتکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم زراعتکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم زراعتکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم زراعتکار چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم زراعتکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زراعتکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم زراعتکار کجا است؟
دکتر مریم زراعتکار 1 مطب در نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم زراعتکار را ببینید.
+
آیا دکتر مریم زراعتکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زراعتکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم زراعتکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم زراعتکار متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم زراعتکار چه زمانی است؟
دکتر مریم زراعتکار از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زراعتکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم زراعتکار چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم زراعتکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم زراعتکار 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم زراعتکار


دکتر مریم زراعتکار dr maryam zeraatkar از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مریم زراعتکار در شیراز، بلوار نیایش روبروی مجتمع پزشکی نیایش ساختمان هیراد طبقه 2 کلینیک تبسم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم زراعتکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136541295 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم زراعتکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم زراعتکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم زراعتکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم زراعتکار متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم زراعتکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.