دکتر مریم کوروش نیا

دکتر مریم کوروش نیا

کد نظام روانشناسی: 4418
5 (17 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
377 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مریم کوروش نیا

مطب بلوار نیایش
آدرس: شیراز - شیراز، بلوار نیایش، کوی 7، پلاک 15
اولین نوبت آزاد:دوشنبه 1 مرداد | 09:00

آدرس مطب دکتر مریم کوروش نیا

مطب بلوار نیایش
آدرس:
شیراز، بلوار نیایش، کوی 7، پلاک 15
تلفن:

نظرات درباره دکتر مریم کوروش نیا

5
از 17 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مبینا(1403/01/28)
نوبت دهی مطب
(1403/01/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر بسیار با حوصله و مناسب با مراجع برخورد می‌کنند؛ شنونده‌ی خوبی هستند و در زمینه‌ی خودشون راهکار های مطلوبی رو ارائه میدن! بنده حدود ۱ ساله که با ایشون مشاوره داشتم و به شدت ایشون رو پیشنهاد می‌کنم.
امید(1403/01/26)
نوبت دهی مطب
(1403/01/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی
کیاناسادات(1402/10/24)
نوبت دهی مطب
(1402/10/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار خوش برخورد بودند و از مشاوره راضی بودم.
رکسانا(1402/10/01)
نوبت دهی مطب
(1402/10/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من مشکل وسواس شدید داشتم که به لطف خانوم دکتر الان واقعا بهتر شدم
زهرا(1402/08/30)
نوبت دهی مطب
(1402/08/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر بسیار با سواد و با تجربه هستند، خوب به حرفهای مراجعه کننده گوش می‌کنند و منصفانه به قضایا نگاه می‌کنند و راه حل های منطقی و خوبی ارائه می‌دهند. خوشحالم که با ایشان آشنا شدم.
نسترن(1401/07/25)
نوبت دهی مطب
(1401/07/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خوب و مسلط بودن راهنمایی ها و نکات خوبی را گفتند

سوالات متداول راجع به دکتر مریم کوروش نیا

چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم کوروش نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم کوروش نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم کوروش نیا در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مریم کوروش نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم کوروش نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کوروش نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مریم کوروش نیا کجا است؟
دکتر مریم کوروش نیا 1 مطب در مطب بلوار نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم کوروش نیا را ببینید.
آیا دکتر مریم کوروش نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کوروش نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مریم کوروش نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم کوروش نیا متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم کوروش نیا چه زمانی است؟
دکتر مریم کوروش نیا از روز دوشنبه 1 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کوروش نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم کوروش نیا چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر مریم کوروش نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم کوروش نیا 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مریم کوروش نیا



دکتر مریم کوروش نیا dr maryam koroshnia از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر مریم کوروش نیا در شیراز، بلوار نیایش، کوی 7، پلاک 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم کوروش نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136238156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم کوروش نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم کوروش نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم کوروش نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم کوروش نیا متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم کوروش نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.