دکتر سپیده فولادی

دکتر سپیده فولادی

تخصص کودکان و نوزادان

بندرعباس

کد نظام پزشکی

148477
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان سید جمال الدین اسدآبادی

آدرس:

بندرعباس، بعد از چهارراه فاطمیه، کوچه بینش 7،رو به روی شیرینکده، ساختمان مارال، طبقه 5

تلفن:07632236353

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سپیده فولادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سپیده فولادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

واقعا دکتر مهربون و کار درستی هستن و واقعا دلسوز بیمار منکه واقعا راضی هستم همیشه هم بچه هام زیر نظر ایشون هستن خدا حفظشون کنه انشالله

سنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

راهنمایی خوبی صورت گرفت

محمداراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

صفیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش برخورد و باحوصله هستند

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی بودند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سپیده فولادی
نوبت مطب خیابان سید جمال الدین اسدآبادی
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - ، بعد از چهارراه فاطمیه، کوچه بینش 7،رو به روی شیرینکده، ساختمان مارال، طبقه 5
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان
اولین نوبت خالی: جمعه 31 فروردین ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل80,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سپیده فولادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده فولادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپیده فولادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سپیده فولادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده فولادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده فولادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سپیده فولادی کجا است؟
دکتر سپیده فولادی 1 مطب در مطب خیابان سید جمال الدین اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سپیده فولادی را ببینید.
+
آیا دکتر سپیده فولادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده فولادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سپیده فولادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده فولادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپیده فولادی چه زمانی است؟
دکتر سپیده فولادی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده فولادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپیده فولادی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر سپیده فولادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپیده فولادی 5 از 5 است.

درباره دکتر سپیده فولادیدکتر سپیده فولادی dr sepide foladi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر سپیده فولادی در بندرعباس، بعد از چهارراه فاطمیه، کوچه بینش 7،رو به روی شیرینکده، ساختمان مارال، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپیده فولادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632236353 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپیده فولادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپیده فولادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپیده فولادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپیده فولادی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپیده فولادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.